Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyit kellene fogynom, es...

Bettina483 kérdése:

Mennyit kellene fogynom, es hogyan? 170cm/73 kg L

Figyelt kérdés
Inkabb combos vagyok. Minnel hamarabb szeretnek fogyni. Kb 2 honap alatt? Hany kg lenne az ideall? Milyen dieta hasznos? Futassal lehet konyebben fogyni vagy valamilyen edzes?

2015. febr. 18. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Annyi ilyen kèrdèssel találkoztam hogy nem hiszem el hogy nem tudod a választ. BMI? Ismered? Èn viszont 161cm vagyok ès 100 kiló. Voltam 85 ès akkor mindenki meg volt rőkönyödve hogy mijen vèkony vagyok. Szóval te hozzám kèpes colos vagy ès a legkissebb súlyomhoz kèpest 10 kilóval könnyebb úgyhogy nem valószìnű hogy kövèr vagy. A gond az lehet hogy nincs rajtad megfelelő izom vagy vèkony a csontozatod. A futás jó de a gyúrás is. Ehetsz kevesebbet is ha akarsz vagy változtasd meg az èteleid minősègèt. Nem hiszem el hogy mindig van valaki aki ezt a kèrdèst felrakja. Annyi ilyen oldal van a neten ami ezzel komolyabban foglalkozik. Vagy egy biztos. Tök fárasztó. Mindenki sportoljon, egyen egèszsèges èteleket kevès finomìtott szènhidráttal ès kèsz. Meg ügyelni kell rá hogy a bevitt energia ne legyen több mint amennyit a szervezet felhassznál ennyi.
2015. febr. 19. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Badattitude válasza:
Az ideális súlyodat magad fogod érezni és a külvilág vissza is jelzi : " De jól nézel ki ! ". Diéta...Ezen kiborulok...MOZOGJ! Tessék: bringázz ! Az gyorsan " leformáz " és radikálissan megnől az állóképességed. Ezt őszintén mondhatom, mert a 183 centimhez 113 kg voltam és gyorsan lekapta a felesleget. Evés? Enni kell. Rendszeresen, többször keveset. ( Kivétel a reggeli, akkor kötelező sokat enni. ) Figyeld magad, hogy mi a jó neked, mi nem. Sok folyadék is fontos ! Minden 10 kg-ra 6 deci az alap. És a pihenő időn ne spórolj, ha már mozogni kezdtél. Ellenkező esetben az izmok nemhogy fejlődnek, hanem beégnek. Továbbá azonnal visszahízod azt, amit ledobdál. Még egy jó tanács : Előbb kérdezz a szervezetedre ható dolgokról egy jó orvost, mint mást. Egyszerű: Ő ért hozzá. Ha megtetszett a bringa ötlet, akkor ha gondolod, segítek benne. El nem hiszed, mennyien dobják az árokba a bicót, de csak azért, mert rosszul kezdtek hozzá.
2015. febr. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!