Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Endomorf vagy mezomorf vagyok?...

Zaly kérdése:

Endomorf vagy mezomorf vagyok? (kép)

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, hogy endomorf vagy inkább mezomorf vagyok? vagy talán a kettő közti átmenet, létezik ilyen?


[link]



2015. febr. 19. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább ectomorf szerintem.
2015. febr. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem hiszem, hogy ectomorf lennék, mivel a mellkasim nagyon széles és 188cm mellé 86 kg vagyok
2015. febr. 19. 14:55
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyon széles? :)

Ne haragudj, nem bántani akarlak, hiszen a testalkat adottság, nem tehetünk róla, de te nagyon vékonyka vagy.

De lehet, hogy csak a képen...

2015. febr. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
lehet neked lesz iagazd , de készítettem odlalról is egy képet. Szokták modnani, hogy nagy vagyok :D mármint nem csak magasságra: [link]
2015. febr. 19. 16:38
 5/7 anonim ***** válasza:

Na ez a kép már jobban mutatja a mellkasod. Akkor én inkább egy köztes testakatra voksolok.

Egyébként neked érdemes lenne elkezdened komolyan gyúrnod, mert alkalkam rá a testalkatod. Könnyen formálható, izmosítható, szálkásítható.

2015. febr. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
régebb kövérecske voltam, azután edzettem, de sosem diétáztam
2015. febr. 19. 17:59
 7/7 A kérdező kommentje:
1 évet street workoutoztam, azért ilyen fejletlenek még az izamaim, mert 16 éves vagyok
2015. febr. 19. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!