Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fájhat ennyire a térdem?

NagyGané kérdése:

Mitől fájhat ennyire a térdem?

Figyelt kérdés

Ma elkezdett iszonyatosan fájni a térdem, kattog/ropog állandóan mikor nyújtom ki, nagyon merev. Ha behajlítom feszül az egész lábam (Nem úgy mint nyújtásnál) alig bírom tartani, mert úgy érzem nehéz. A földről felállni egy lábbal szoktam mert a másikat már szinte használni sem tudom csak járásra. Nagyon kellemetlen. Mi lehet ez? Mit tehetnék ellene?

15 éves fiú vagyok



2015. febr. 19. 23:02
 1/2 anonim válasza:
Elsősorban menj el orvoshoz! Sok dolog okozhatja. Levált egy csontdarab és az ízületbe furódott, vagy az ízület környékén nem megfelelő az anyagcsere. Ha nem jut elég nyirok a térdbe, kiszáradhat és elvékonyodhat. Ha tényleg ilyen elviselhetetlen, azonnal keress fel orvost! Masszírozd végig a térded fölött, hogy serkentsd a vér- és nyirokkeringést! Nem biztos, hogy használ, de egy próbát megér. Ha tapogatod, nyomogatod a térdedet, akkor is fáj? Szoktad erőltetni? Sportolsz valamit rendszeresen?
2015. febr. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elmentem orvoshoz, vettek vért is. Azt mondták, hogy ízületi gyulladás
2015. febr. 24. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!