Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tennétek? Akár halál is...

Mit tennétek? Akár halál is lehet belőle?

Figyelt kérdés
Nos, akkor kezdem ott hogy a nagypapámnak 10 éve leállt mindkét veséje, ezért 2 naponta viszik tölteni. Sajnos kb 1 hónapja elkezdett romlani az állapta. Most viszont tudomásomra jutott, hogy a nagymamám titokban beszedeti vele a pszichiátriai gyógyszerét, mert a papám nem tud aludni. Tudom ha ezt elmondom valakinek, akkor akár börtönbe is kerülhet a mamám. Én megmondtam hogy ilyet nem szabad csinálni és nagyon nagy baj is lehet belőle, de fogalmam nincs hogy felfogta e , én nem tudok gyakran menni mert messze lakunk tőlük. Szóval mit csináljak? Teljesen lesokkolt ez a dolog és tanácSTALAN VAGYOK :(
2015. febr. 20. 20:52
 1/10 Lyon válasza:
100%
Szüleiddel beszéltél erről???
2015. febr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Más elöl titkolja, vagy a nagypapádnak nem mondta el? Ha utóbbi, akkor szólj a nagypapádnak.
2015. febr. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Menj oda, szedd össze azt a gyógyszert, és közöld a mamáddal, hogy ez gyilkossági kísérletnek minősül akkor is, ha segítő szándékkal tette. Ijessz rá! Nagypapád agyilag rendben van? Neki is mond, hogy ne szedjen be semmit, amit az orvos nem engedélyezett! Az égvilágon semmit, még vitamint se..
2015. febr. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A szüleimmel nincsenek jóba a mamámék. Igen tud róla a papa de az az igazság hogy nagyon odavan összevissza beszél nem nagyon van már magánál. Szerintem ő már meg akar halni, mert szenved. Sajnos nem tudok sokszor menni max havonta mert messze lakunk és a gyerekeimet nem cipelném olyan messze. Összeszedni nemtudom a gyógyszereket, hisz a mamámnak szüksége van rá, és fogalmam nincs milyen gyógyszer ez mert nem mondták el. Én ráilyesztettem a mamámra, de ki tudja hogy felfogta e, már ő sincs annyira képbe.
2015. febr. 20. 21:02
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Szüleiddel beszélj róla azonnal!! Most.
2015. febr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

A papa háziorvosának mondd el! Ha meghal az öreg egy életen át fogod cipelni a bűntudatot hogy tehettél volna ellene. Lehet hogy a háziorvos vetetne tőle vért és abból kiderülne hogy valóban van-e benne az adott gyógyszerből.

Az idősek sokszor azt hiszik hogy mindig az a jó amit ők találnak ki.

2015. febr. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem érdekli a szüleimet.


De akkor a mamával mit fognak csinálni ha én ezt elmondom?

2015. febr. 20. 21:10
 8/10 anonim ***** válasza:
86%

Ha a mamád kapja ezeket a gyógyszereket, akkor beszámítják, hogy ezek miatt nem egész tudja, mit csinál.


Ha az orvosnak szólsz, akkor a mamádnak semmi baja sem lesz, de a papád miatt fontos lehet.

2015. febr. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%
Én is jelezném valakinek. Ha egyik nagyszülő sincs képben, nem is értem hogy miért nem kapnak felügyeletet. :( Ezek szerint ugyanis veszélyesek önmagukra és egymásra. :( Ha nem működnek a vesék és felgyűlik valami méreganyag, BÁRMI lehet belőle. Mi van ha az okozza majd a legnagyobb fájdalmakat? Egy ilyen súlyos beteg embernek én még vitamint sem adnék orvosi engedély nélkül.
2015. febr. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
83%
Próbáld elmagyarázni a mamádnak és az orvostól kérj tanácsot. Neki jobban hisznek az öregek, ha azt mondja nem szabad, akkor nem csinálják.
2015. febr. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!