Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt e valakinek hasonló panasza?

Volt e valakinek hasonló panasza?

Figyelt kérdés
Éjszakánként vagy arra kelek fel, h szomjas vagyok, vagy pedig h pisiélni kell. Próbáltam valameik ellen tenni de akkor a másik jön elő. Kb két és fél hónap óta jött elő a dolog és azóta szinte folyamatos. Előtte nem fordult elő velem ilyen csak ritkán, de mostanában szinte mindennapos. Mitől lehet? 24 f

2015. febr. 20. 23:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem verd el a bohócot...ránts rá tesó!!!

lehet csökkenek a panaszok.


Sok sikert!

2015. febr. 21. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
Voltál már kivizsgáláson hogy nem-e vagy esetleg cukorbeteg? Náluk szoktak hasonló panaszok lenni, de csak egy tipp.
2015. febr. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tél van, száraz a szoba levegője, lehetsz éjjel szomjas, száraz lehet a szád, ha sokat iszol, akkor pisilni is kell, persze lehet emelkedett cukorszint is, de ezt csak egy vérvizsgálat, vizeletvizsgálat dönti el, menj el a háziorvoshoz.
2015. febr. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!