Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetseges, hogy tesztoszteron...

Lehetseges, hogy tesztoszteron hianyom van?

Figyelt kérdés

Nemregiben toltottem be a 18. evemet. Kulsore kb. 16 evesnek nezek ki.Labamon,honaljamon a szorzet mondhatni normalis,se nem nagyon suru se nem nagyon ritka. Kezeimen eleg gyenge es viszonylag ritka, barna szorzet van. Arcomon csak ilyen nagyon szoke pelyhek nonek,amik kozott itt-ott van egy barna szal. Bajszom van,bar nagyon ritka es inkabb mindig leborotvalom. 178cm magas vagyok es kb. 63-64 kg. Arra,hogy mit eszek nem kell odafigyelnem, mert egyszeruen nem vagyok kepes hizni. 16 evesen elkezdtem rendesen edzeni,jol ettem, megsem hiztam egy kilot se, csak szalkasodtam, es ezert vegul abba hagytam. Hosszu vekony ujjaim vannak, vekony csukloval.

Eloszor spermiumom, ha jol emlekszem 14 eves koromban volt. Meg a mindig szokott lenni ejszakai magomlesem. Mai napig elofordul merevedes, ha esetleg egy lany egy kicsit hosszabb ideig az olemben ul vagy megolel, csokolozasnal meg szinte azonnal bekovetkezik a merevedes, barmennyire is probalom vissza fogni. Bar az erdekes, hogy mikor reszeg vagyok meg akkor se all fel, ha a lany simogatja nadragon keresztul. Szexnel pedig nincs olyan gondom,hogy hamar mennek el, egyszeruen csak minden aprosagra felall.

Tomoren ennyi :D Probaltam oszinte lenni minden teren :D



2015. febr. 21. 07:18
 1/3 A kérdező kommentje:
Jajj, es azt kihagytam, hogy iskolaban eleg nehez odafigyelnem.
2015. febr. 21. 07:22
 2/3 anonim ***** válasza:
53%
Menjfela körzeti orvoshoz, és konzultálj azzal.
2015. febr. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

PS: a spermatartályt időnként ki kell ürítenie a szervezetnek. Ha zavar az éjszakai magömlés, maszturbálj többször.


Az meg, hogy feláll, hát örülj neki. Fiziológiai reakció, nem pedig akaratlagos.

Mattrészegen meg senkinek nem áll fel, azazalkohol kikerülhetetlen hatása.


A testszőrzeted színe meg hasonlók senkit nem érdekel, semmi köze a tesztoszteronhoz.

2015. febr. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!