Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történhetett a kezemmel?

Mi történhetett a kezemmel?

Figyelt kérdés

Csütörtökön annyira ideges voltam, hogy mielőtt még másnap halálra vernék valakit úgy döntöttem levezetem a feszültségemet egy box zsákon.

Unokaöcsém nem rég kapott 10 kg-os zsákot ezért átmentem hozzá és kesztyű nélkül másfél órán keresztül püföltem. Már fél óra után majd leszakadtak a kezeim, de éreztem, hogy még muszáj csinálnom. Hát csak akkor hagytam abba, amikor már az összes bütykömről és (ahol behajlítjuk az ujjunkat) bütyökről lejött a bőr. Az ujjaim közt vérzett már stb.. Egész este fájt, de nem annyira, hogy ne tudtam volna aludni. Reggel még picit be volt dagadva, de egyáltalán nem vészesen. Az a problémám, hogy már 2 napja nem tudok megfogni semmi nehezebbet mint 1 kg. Ha írok és ha gépelek akkor fájnak az ujjaimban az izületek. A csuklóm is elég érzékeny lett.


Ugye csak megerőltettem és azért fájnak?

Vagy valami más probléma van?


2010. febr. 13. 11:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Kantya, jó hogy el nem törtek az ujjaid!!!!!Másfél órán át,na ne viccelj, nem tudom mi lesz a következménye, de máskor ilyen baromságot ne csinálj, főleg nem kesztyű nélkül. De azért lenyugodtál? Már ez is egy pozitívum! Kenegesd feketenadálytő kenőccsel.
2010. febr. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát a pozitívum az volt, hogy másnap azért nem mentem neki az illetőnek, mert fájt a kezem. :D

És ezt a kenőcsöt hol tudom beszerezni?

2010. febr. 13. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!