Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szem alatti barna foltok...

Szem alatti barna foltok mitől vannak?

Figyelt kérdés
Gyógyszer miatt gond volt a májammal. Szerencsére kezd helyreállni, viszont nemrég vettem észre, hogy kisebb, halvány barna foltok vannak a szemem alatt. Nem a karikákra gondolok, hanem kis foltokra. Az orrom tövénél is van egy-kettő. Halványak, nem annyira feltűnőek, de kicsit zavarnak. A kérdésem az lenne, hogy ez lehet-e a májproblémák miatt, és ha igen, el fog-e múlni idővel?

2015. jan. 26. 23:36
 1/4 anonim válasza:
Az nem lehetséges, hogy kezdesz szeplősödni? Én 21 vagyok, és most vettem észre nem olyan rég, hogy az orromnál és a szemgödrömnél megjelent egy-két szeplő amik eddig nem voltak ott. :)
2015. jan. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fene tudja. Olyasminek tűnnek. Meg amennyire tudom, ez nem májproblémák tünete, annak inkább a szemkarika. De hátha van, aki tud biztosabbat.
2015. jan. 27. 00:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet napártalom is.
2015. jan. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Néztem, de nem olyanok, mint a szeplő. Inkább mintha valami barna elszíneződés lenne a bőrön, nem is feltétlenül kör alakú.
2015. jan. 29. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!