Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 18 éves vagyok, fiú. Az...

18 éves vagyok, fiú. Az utóbbi időben elkezdtem szőrösödni kicsit jobban, úgy érzem, de az arc szőrzetem sehol sem tart. Tudnátok esettleg segíteni mi lehetbaz oka?

Figyelt kérdés
Későn érő típus vagyok,úgy érzem,mivel az elmult egy évben elég sokat fejlődtem,de szőrzetileg még mindig egy 16 évesnek nézek ki..Úgy érzem még növésben vagyok,edzek is mindennap,de nem annyira intenzív edzések ezek,gondolkoztam elkezdenék úszni,az sokat segítene a fejlődésben?Az arcszőrzetem pedig egyenlő a nullával,az ajkamon van pár dzál úgymond szakál szál,tudom hülyén hangzik,de így van,a bajuszom meg erősidik lassacskán,de még csak pöhöly.Tudnátok segíteni mivel tudom meggyorsitani a fejlődésem,és azt hogy minnél előbb már szakállas legyek?172cm magas vagyok és elég vézna, 60 kg.
2015. febr. 27. 00:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Pár szál*
2015. febr. 27. 00:47
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem kérdezd meg apádat, ő mikor növeszett szakállt mert lehet, hogy genetikailag vagy csupaszarcú.


egyébként azt mondják, hogy a lábedzés növeli a férfihormon szintet, azzal tehetsz a szőrnövekedésért.

2015. febr. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Sok férfinek meg az a bánata hogy túlságosan szőrösödik. Ha nagyon zavar, vágd le a hónaljszőrödet (ha van már)és ragasztgasd fel az arcodra.
2015. febr. 27. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Első válaszoló köszönöm szépen. :)

Második meg látom nem volt ott mikor osztották az észt. :)

2015. febr. 27. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!