Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lézeres szemműtétről mit...

Lézeres szemműtétről mit tudtok? Fájdalmas? Drága? Pozitiv, negativ változást tapasztaltatok? Hány éves kortól ajánlott?

Figyelt kérdés
2010. febr. 13. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hú hát ez elég hosszú:) Drágának elég drága,de lehet részletekben fizetni,így azért elviselhetőbb. Egyértelműen pozitív változást tapasztalható,legalábbis akiket ismerek + anyunál mindenképp:) 18 éves kortól lehet,de igazából 20 éves kor felett ajánlott,és feltétel,hogy 1 évig állandó legyen a dioptria,és minuszos esetében 1-nél nagyobb. Nem fájdalmas:) Vagyis maga a műtét egyáltalán nem,az utána következő 2-3 napban szúrhat,meg picit kellemetlen,de túl lehet élni igazából. Sok mindent írhatnék még,kicsit hosszú lenne,ha bármi részletesebben érdekelne,nyugodtan írj privát üzenetet,bent voltam anyu műtétjén,tehát elég részletesen tudok mindent:)
2010. febr. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nekem volt lézeres műtétem az Optimum-nál.

A műtét teljesen fájdalom mentes, vannak kellemetlen behatások, de nem veszélyes. Szerintem egyáltalán nem drága.

A műtét után pár napig fáj, és nem igazán tudod használni sem. De utána folyamatos a javulás. Ha átalszod azt a pár napot, akkor semmi gond. Korhoz nem kötik általában, vagy ha igen akkor 18tól, valamint a lényeges, hogy legalább 2 évig nem romlott a szemed. Szerintem megéri!

2010. febr. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
www.optik-med.hu Melegen ajánlom!!!!
2010. febr. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Igen,mi is optikmednél voltunk:) Szóval én is ajánlom.
2010. febr. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!