Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy szokjak le a körömrágásró...

Hogy szokjak le a körömrágásról? 14/l

Figyelt kérdés
2015. febr. 28. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Kend be valami brutálisan erős paprikával, vagy bármivel a nap 24 órájában. :D Hidd el hatásos lesz. :)

Egyébként van már sok ilyen kérdés, talán azoknál találsz valami információt.

2015. febr. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%
Ne idegeskedj,már ha emiatt rágod. rágózz
2015. febr. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
81%

Van ilyen rossz ízű körömlakk dirket erre a "célra"

Hidd el utanna nem akarod rágni 😉

2015. febr. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Nyugodj meg! Attól megnyugszol :) Amúgy komolyra fordítva próbálj valami helyettesítő cselekvést találni,elterelni a figyelmedet.
2015. febr. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

Csináltass szép géllakkozást, ami miatt nem akarnád lerágni. Én azóta nem rágom a körmöm, mióta egyszer anya olyan szépen kifestette, hogy nem akartam, hogy lekopjon. Aztán elkezdtem mindig növeszteni, hogy minél szebben ki lehessen festeni, majd a végén leszoktam róla.

Egyébként paprikával ne kend be, mert beledörzsölheted a szemedbe és az borzasztóan tud fájni.

2015. febr. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért, de erre én is kiváncsi vagyok.

Én a gél lakkot és a keserű lakkot is lerágtam a körmeimről, és sokszor húsig téptem. Most csak annyira javultam, hogy már nem rágom, hanem tépkedem és kaparom a körmeimet a körmeimmel. illetve ami megmaradt belőlük. Ez kevésbé feltűnő, és undorító mások számára. De leszoknom nem sikerült soha. (amióta az eszemet tudom, rágom..)

L20.

2015. febr. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor itt csak az akaraterő segíthet.
2015. febr. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 szamo77db ***** válasza:
Gondolj bele, mennyi betegséget összeszedhetsz a körömrágás által. Hiszen mennyi mindent megfogunk két kézmosás között! Én is rágtam a körmöm, de gimnáziumba kerülve a lányok cikiztek miatta és a fenti érvet hozták fel. Le is szoktam róla.
2015. febr. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Nyugi 5., én sem komolyan gondoltam azért.:) De ehhez is "csak" óriási akaraterő kell.

2015. febr. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Áttetsző körömlakkal kend be, az a leszokáshoz a kellemetlen íze miatt van akiknél, mint nálam is bevált
2016. nov. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!