Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kijöhet a belsö varatom?

Kijöhet a belsö varatom?

Figyelt kérdés
3hónapja mütöttek,pajzsmirigyel.a külsö rész "teljesen"gyogyult,ott nem vartak csak kapcsoztak,igaz néha vastagabb a heg,ez mitöl van?elmulik valaha?de mostanábba kb 1hete észre vetem hogy jönn kifelé egy fekete v.mi a hegtöl nem távol és olyan mint egy damil,már több helyen van ilyen apro feke pötty de csak ennél érzem a "cérnát".ez most a cérna?baj?mit tegyek?
2008. aug. 25. 07:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy a belső varratot felszívódó cérnával varrják, ami 8-10 héten belül teljesen felszívódik a bőrben, tehát nem hiszem, hogy az lehet, de biztosat csak az orvos tud mondani.
2008. aug. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a kulso heg az meg fog maradni. nekem is van, alatta kemenyebb es ugy is marad. esetleg ha nincs nyilt seb kenjed bepanthennel vagy mas hamvasitoval,az puhitja vmennyire vagy ha kicsit megduzzad alatta akkor gyulladascsokkentovel pl.diclofenac. a belso varrat nem tudom h johet ki,ilyet meg nem hallottam. de ha elronottak vmit..... xtem nezesd meg, nehogy gond legyen.
2008. aug. 25. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!