Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha vastagbéltükrözés előtti...

Ha vastagbéltükrözés előtti beöntésnél véletlenül vegyszer kerül a bélbe, azt kimutatja a szövettan?

Figyelt kérdés

2015. márc. 8. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ki is mutatja, rögtön tudni fogják, hogy vegyszer. De milyen vegyszerre gondoltál? Nekem nem adtak beöntést tükrözés előtt. Amikor meg más miatt kellett, akkor is csak langyos víz volt.
2015. márc. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem állandóan beöntéseket kell csinálnom és hypoval kifertőtlenítettem az edényt. Rosszul voltam, lefeküdtem inkább és vizsgálat előtti nap is csináltam. Felelőtlen voltam tudom, nem vettem észre, hogy maradt benne hypo. Amikor csináltam, iszonyatos égést éreztem és akkor esett le... Félek, ha kimutatják, azt fogják gondolni, hogy direkt csináltam, pedig ez nem igaz.
2015. márc. 8. 17:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lehetett olyan sok az a hypo, hogy azt még ki lehessen mutatni.
2015. márc. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ha kihypóztad a beleidet, akkor lehet hogy nem attól kell legjobban félni, hogy mit fognak gondolni... bár nem tudom miért gondolnák, hogy direkt csináltad.
2015. márc. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért, mert sokat voltam kórházban és nagyon nehezen találták meg mi a baj... Így is van olyan, amire pontos magyarázatot még nem kaptam. Amikor beütöttem a google-ba egyből a münchausent dobta ki és nem szeretnék a zárt osztályon kikötni ilyen vádakkal... A beleimnek egyébként nem lett baja, be van gyulladva, de több mint valószínű, hogy a hypos szerencsétlenkedésem előtt is így volt már, mert akkor hívtuk fel az orvost, hogy baj van.
2015. márc. 8. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!