Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meddig lehet enni vastagbéltük...

Meddig lehet enni vastagbéltükrözés előtt?

Figyelt kérdés
Hétfőn 11 kor lesz a vizsgálat, reggel még ettem picit, de azt is csak nagyon könnyűt. Nem elég előtte egy nap nem enni?
2014. júl. 26. 12:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem kaptál semmi tájékoztatót? Nem tudom pontosan, de meg van határozva, hogy x nappal előtte ezt meg ezt lehet enni, x nappal előtte meg ezt, aztán már semmit. Az is meg van határozva, hogy mit lehet inni.

Hashajtót kaptál? Az is meg van, hogy mikor kell bevenni, mennyit kell rá inni.

2014. júl. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kaptam tájékoztatót,de nem egyértelmű. Fel van sorolva h 5 nappal előtte mit,3 nappal előtte mit és egy nappal előtte mit. De van még egy sor h béltisztítás alatt semmi szilárdat. Ebből arra gondolnék h szombaton, azaz ma még ehetnék?
2014. júl. 26. 13:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolom, ez a semmi szilárdat arra vonatkozik, hogy amelyik nap már beveszed a hashajtót, akkor nem szabad, csak folyadékot.
2014. júl. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!