Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen tünet lehet ez? Szempro...

Milyen tünet lehet ez? Szemprobléma? Esetleg vérnyomás?

Figyelt kérdés

Kb 3 napja folyamatosan ezt tapasztalom: ha egyik pontból átnézek a másikba, egy kis rezgés-szédülést érzek a szememnél. Nem tudom rendesen megfogalmazni, elnézést. Olyan, mintha egy fél másodpercig megszédülnék, de rögtön el is múlik.

Egyébként egészséges vagyok, vérnyomás ingadozásom fordul elő nagyon ritkán, a barátom erre is gondol, hogy emiatt van. Én nem szaladnék rögtön orvoshoz, de ha így folytatódik akkor mennem kell, viszont azt se tudom milyen területre menjek: szem, idegrendszer, vérnyomás? Bármi lehet.

Valakinek ha bármilyen ötlete van az egésszel kapcsolatban, azt megköszönném.


Köszönöm, Andi (22)


2015. márc. 12. 08:57
 1/2 anonim válasza:

Nem tudok konkrét problémát mondani, de egy szemész szerintem azonnal meg tudja állapítani mi ez, szükség esetén tovább tud küldeni pl. neurológiára. Jó dolog kivizsgáltatni magad, így korán fel lehet ismerni később nagyobb gondot okozó problémákat is, mert pl agyi problémák okozhatnak tüneteket a szemen.

Vérnyomást egyébként én nem tartom valószínűnek, de nem vagyok orvos.

2015. márc. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!


Eltűnt azóta, ám aztán megint előjött. Azt vettem észre sok laptop nézés után-..Az orvos a megoldás :)

2015. márc. 21. 06:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!