Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pattanások ellen valami...

Pattanások ellen valami megelőzést?

Figyelt kérdés

23/f

[link]


Szóval az van, hogy eddig is sok pattanásom volt gyerek koromba amiből nagy részéből anyajegy lett, tavaly nyáron 56 kg voltam 180cm magasságomhoz képest, elkezdtem hízókúrázni és most vagyok 75kg.Nálam sajnos az van, hogy egy pattanásból anyajegy lesz.


Valaki tudna valami megelőzési módszert?



2015. márc. 15. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Pattanásból anyajegy? Szerintem irány valami nagyon-nagyon jó bőrgyógyász, mert ez nem túl mindennapi és valószínűnek tartom, hogy az átlag bőrgyógyászok nagy része nem is látott ilyet.


Nem tudom hogy hízókúrázol, de a zsírok, az olajos magvak nem tesznek jót az arcbőrnek. C és legfőképpen A és E vitaminokat szedjél addig is míg nem mész orvoshoz.

2015. márc. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, de bőrgyógyász nem megoldható jelenleg.Nem mindegyik pattanásból lesz anyajegy.


Azért még jöhetnek a válaszok.

2015. márc. 15. 17:58
 3/3 anonim válasza:
ez már nem is pattanás, bőrgyógyász mindenképpen. Szerintem egy kozmetikus sem tudna igazán mit kezdeni vele, de ki tudja. Mindenesetre iratkozz be gőzkezelésre ott kinyomják a pattanásaidat, igaz fájni fog főleg ha ilyen. Érdemes lenne megnézetni :/
2015. ápr. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!