Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valgus Pro bütyök korrigálót...

Akiszusz1977 kérdése:

Valgus Pro bütyök korrigálót ismeri valaki? Akartam rendelni innen,Semmi elérhetőség. A nevem, számom kellett nekik. Magántelefonszámon hívtak, de csak sípolást hallottam, és ennyi volt. Lehet valami csaló? SOS

Figyelt kérdés
[link]

#bütyök #csaló #Valgus Pro
2015. márc. 18. 14:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Átverés Oroszországból, szeretettel...
2015. márc. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne sajnáld, ez nem sokat változtat a bütykön. A gyógyászati segédeszközök boltjában lehet venni olyant, amelyiket éjszakára kell a lábra tenni, beállítani és lehet vele aludni. Nekem az sem tüntette el a bütyköt teljesen.
2015. márc. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Igen,sejtettem hogy átverés :( Remélem, nem az a fajta,amelyik hatással van a pénztárcámra, amiért felvettem a telefont.Operáció most nem fér bele.Túl hosszú a gyógyulási folyamat. Ez ugyanúgy néz ki,csak sokkal olcsóbban.Használhat valamit?
2015. márc. 18. 15:07
 4/17 A kérdező kommentje:
Az előbb elmaradt a link.:)Ez az: [link]
2015. márc. 18. 15:13
 5/17 Dreni válasza:

sziasztok! Nekem születésemtől fogva ilyen bütykös a lábam, és én is pont most olvastam ezt a Valgus Pro-t. Nekem még anno az ortopéd orvos mondta, hogy ezen csak a műtét segíthet, kipróbálhatom a különféle lábszabályzókat, de nem fog segíteni, csak a lelkiismeret megnyugtatására alkalmas.

Már vagy 6-7 éve használom az éjszakai lábszabályzót, ami húzza a nagylábujjam a másik irányba, de abszolút nem javult :( Hála égnek nekem nem fáj, csak esztétikailag zavaró. Na meg a cipővásárlást nehezíti meg...


lány, 22

2015. márc. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Anyuka60 válasza:

Kedves Kérdező!

Nagyon örülök a kérdésednek, mert én is a Valgus Pro szerkentyűnek szerettem volna utánanézni.

Szerintem se érhet (féláron!) 7 ezer Ft-ot! Ne tőlük vedd meg!

Én is megtaláltam ezt a 460 Ft-os változatot; azért ezt érdemes lenne kipróbálni! Én rendelek!

2015. márc. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 rreno válasza:

Üdvözlet mindenkinek!


Negyedik napja hordom a valgus prot, nagyon komoly fájdalmaim voltak. Szerintem nagyon okos dolog, hatásosnak érzem, napközben hordom, néha kissé fáj, de ez természetes része a csontok visszarendeződésének. Én bízom a valgus proban, esténként mikor leveszem, látom, hogy egyre nagobb távolság van a második és a nagyujjam között. A műtéttől sokan visszatántorítottak, szerintem megéri a pénzt és valóban látványos a változás már, nem beszélve arról, hogy ahol eddig fájt, az megszűnt.

Ajánlom!

2015. márc. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Nekem gyerekkorom óta ilyen a lábam, az évek múltával fokozatosan deformálódik. 460 forintért lehet venni ugyanazt a korrigálót, amit 7000-ért kínálnak. A problémát nem fogja megszüntetni, de sokat segít, lelassítja a folyamatot. Vannak olyan cipőboltok, ahol kimondottan erre a problémára gyártott cipőt is lehet kapni, egészségkártyára megvehető, külsőleg teljesen úgy néz ki mint bármelyik normális lábbeli. Amióta ezeket viselem, teljesen megszűnt a fájdalom, sportolok, kerékpározom, rengeteget gyalogolok a munkahelyemen, és már 60 éves vagyok.
2015. márc. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Hol lehet 460 forintért venni a korrigálót és mi a neve?
2015. márc. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Nekem gyermekkorom óta van bütyköm, örömmel fedeztem fel ezt a csodaszert. Megrendeltem, kb. egy hete használom, most még egy számmal nagyobb cipő kell. Ismét megtapasztaltam, hogy csodák nincsenek, mert eddig, ha ronda is volt a lábam, de legalább nem fájt, a Valgus pro használata óta már ezt sem mondhatom, de azért kitartóan viselem, ha már megvettem. Lehet,hogy a fájdalom "jót" jelent, mert így igazítja helyre az izületeket...
2015. márc. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!