Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (0,5l vizet iszok...

Mit tegyek? (0,5l vizet iszok naponta) Tudom hogy naponta mnimum 2l vizet kéne inni de egyszerűen nem birok 1l sem:s kevesebb mint 0,5 l vizet iszok naponta. Egyszerűen ha nem érzem h szomjas vagyok akkor nem iszok:S

Figyelt kérdés
2010. febr. 16. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Akkor nemsokára meg fogsz halni, és el fognak földelni.
2010. febr. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Igyáááál
2010. febr. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kössz...XD

De van amikor el is felejtek inni szal ha nem lenne a táskámban és nem néznék rá sztem ennyi vizet se innék:S

2010. febr. 16. 20:05
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez volt hónapok elején a problémám. Nyáron sem ittam folyadékot, és nemrégiben észrevettem, hogy a kezem és a bőröm nagyon durván kiszáradt, szétrepedt, és nagyon fájt. Kb. 2 hónapja rendszeresen iszom 2-3 L folyadékot, és kis mértékben változást tapasztalok!

A vízhiány a székletben is mutatkozik: szorulás.

Fontos, hogy legyen nálad egy fél literes műanyagg palack mindig tele vízzel, majd tedd magad elé, és akármikor felnézel, eszedbe jut, hogy innod kell! Így tudod magad irányítani, nekem is így sikerült, próbáld ki, nem veszthetsz vele!

2010. febr. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem te vagy egyedül a problémával, erőltetni kell, a doki se mondana mást. Szelíd erőszakot kell alkalmaznod magadon, mert a fél liter nagyon kevés, csomó sz.rságot okoz, ha ilyen keveset iszol. Megérné erőltetni.

Én naponta vagy 3 litert iszom, de kell is. Szomjas nem vagyok, de ha nem iszom, hiányzik. Diéta alatt szoktam rá, eleinte nehéz volt, de hozzá lehet szokni. Érdemes lenne erőltetned.

2010. febr. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)

(ment a zöld kezecske)

2010. febr. 16. 20:31
 7/8 anonim ***** válasza:

Próbálj meg többet inni:


[link]

2010. febr. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Majd elmegye a temetésedre.
2014. jan. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!