Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy lánynak csúnya ha gyúr?

Egy lánynak csúnya ha gyúr?

Figyelt kérdés
köszi

2015. márc. 21. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha natúrálba sosem lesz túl izmos.
2015. márc. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Naturálba igen szép eredményeket érhetsz el, ismerősöm (csaj) naturálba több nevezetes versenyt is megnyert :)

A titka a kemény edzés, és a megfelelő táplálkozás!

2015. márc. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
megint itt vannak mar a naturalosok idiotak. natural testepites NEM LETEZIK!
2015. márc. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Dehogy is, nagyon szexi az izmos, sportos lány, csak valóban natúrban, mint írták már.

Nem lesz belőled Rambó :D

2015. márc. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az ilyen #3-asok miatt van rossz híre a konditermeknek és kerülik nagy ívben el!
2015. márc. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szerintem inkább valami ugra bugra fittness órára járj vagy futni, attól előbb lesz vonzó nőies alakod. Én nem szeretem ha egy lányon erősen látszanak az izomszövetek, az férfias. Egy nő legyen kicsit "puhább - zsírosabb", nőiesebb.
2015. márc. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
miért lenne csúnya,épp ellenkezőleg.Formásabb ,szálkásabb tested lesz,persze nagyon sokat számít az étrend.Ha azt kérdeznéd ,hogy csunyak e azok a nők akik már már ugy néznek ki mint a férfiak a testépítés,doppingok meg miténtudjam minek a hatása végett,akkor igen.szerintem az nem szép.
2015. márc. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6os válaszolóra ne hallgass! :)
2015. márc. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Van akinek tetszik, van akinek nem, nekem pl nem tetszenek a túl izmos nők.
2015. márc. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
de attól,hogy elkezd gyúrni még nem lesz ,,túl izmos´´ ,gondolom nem az a célja ,hogy 100-150kg-t huzzon fel.Az étrendtől függ,hogy szálkásodni fog vagy izmot felszedni.
2015. márc. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!