Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha egy lánynak sem tetszem a külsőm miatt?

Figyelt kérdés

Már rengeteg lánynál próbálkoztam, de folyton csak visszautasításokat kapok. :( Jó esetben is csak barát vagyok, pedig igyekszem.. Általában e belsőmért kedvelnek a lányok, de a külsőm miatt nem tudnak barátnál többnek tekinteni.. Kedves vagyok, udvarias, megértő, segítőkész, de ahogy észrevettem ezek a tulajdonságok már semmit sem érnek. Mostanában csak Interneten szoktam ismerkedni közösségi oldalakon, társkeresőkön, de a lányok vissza sem írnak, kivéve azok, akik kapcsolatban vannak. Nem a belsőmmel van a probléma.. Minden lánnyal szinte kijövök. Mikor nem látnak rólam képet jól elbeszélgetünk meg minden, de sajnos képküldés után már nem válaszol egy sem. Eltűnnek és nem válaszolnak, mint szokás szerint ezen az oldalon. Fogalmam sincs, hogy mit csinálhatnék.. Élőben sem tudok ismerkedni.. Nincs baráti köröm, illet van egy fiú barátom.. Neki vannak lány ismerősei, de nem hiszem, hogy bemutatna neki, vagy nem tudom mert még igazából nem kérdeztem meg, de ha be is mutatna neki sem hiszem, hogy tetszenék azoknak a lányoknak.


Ma is küédtem magamról egy lánynak képet magamról, de nem válaszolt, pedig előtte azt [link] hogy megismerne.. :( Léteznek olyan lányok, akiknek tetszenék és, akik nemcsak barátkozáscéljából ismerkednének? 18/F



2015. márc. 21. 17:44
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:

Nem lehet megnyitni a képet

20/L

2015. márc. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:

[link]


Itt a kep.

2015. márc. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
1. hozzászóló vagyok: lány vagyok, normális és őszinte. Ha gondolod, küljd üzenetben képet magasról és megpróbálok segíteni, hogy mik azok a dolgok, amiken tudnál változtatni (egy pici szemöldökigazítás, egy normális ing stb. csodákat tehet, csak lehet, te nem veszed észre, mit kéne)
2015. márc. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

Mindenkitől elnézést kérek a hibákért. :(


Ma is küldtem magamról egy lánynak képet, de nem válaszolt, pedig előtte azt irta, hogy megismerne.. :( Léteznek olyan lányok, akiknek tetszenék és, akik nemcsak barátkozáscéljából ismerkednének? 18/F *

2015. márc. 21. 17:49
 5/36 anonim ***** válasza:
28%

Nekünk kéne ilyen fb- csoport, nem ???

Sokan lennénk tagok :-(

2015. márc. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
Keress olyat,akinek te is tetszel(gyk-n ne!).
2015. márc. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
5/5-válaszoló. Neked sem irnak vissza a lányok? :(
2015. márc. 21. 17:57
 8/36 anonim ***** válasza:
86%

Olyan kis kétségbeesettnek tűnsz annak a face-es beszélgetésnek az alapján.

Nekem legalábbis furcsa (és egy kicsit ijesztő) lenne, ha valaki hatszor megkérdezné, hogy megismerném-e esetleg járnék-e vele, úgy hogy azelőtt még csak egy képet sem láttam róla.


Inkább élőben próbálj meg ismerkedni, ott a lányok szemtől szemben szembesülnek veled, a külső és belső tulajdonságaiddal együtt.

20/L

2015. márc. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
Mintha remlene, hogy anno csinalt valaki gyk-s ismerkedos fb csoportot, de hogy mi lett vele arra mar nem emlekszem.
2015. márc. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
itt nem az arcoddal van a legnagyobb gond...
2015. márc. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!