Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A testhő ingadozása mire utalhat?

A testhő ingadozása mire utalhat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Eléggé furcsa,de a fórumok olvasása alapján nem egyedi problémáról szeretnék kérdezni.


Kb 2 éve folyamatosan ingadozik a testhőmérsékletem 36,1-36,2 és 37,1-37,2 között.

Igazából semmi komoly dolgot nem találtak nálam a laborban sem,azzal magyarázzák,hogy pszichés lehet a dolog.


Eleinte nagyon aggódtam,hogy valami komoly betegség állhat a háttérben,eddig úgy tűnik,hogy nem így van,azért mégis azt gondolom,hogy ez nem normális dolog.


Annyit tapasztalok az egészből,hogy néha fázom,néha pedig nagyon izzadok,ami ugye a közérzetemet sem javítja,sőt elég kényelmetlen.


Annyi fontos dolog van még,hogy volt egy komoly autoimmun betegségem,de szerencsére teljesen meggyógyultam.


Hátha közületek valaki tud még mondani valamit,mert az orvosok teljesen félvállról veszik ezt az egészet,én pedig próbálom komolyan venni,és tájékozódni.


Köszönöm szépen ha valaki válaszol!


24/N


2015. márc. 24. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi a csudának méred állandóan? Ha nem vagyok beteg és nem érzem nagyon lázasnak magam, akkor nem méregetem a testhőmet.


"a testhőmérséklet a nap folyamán normálisan is ingadozik, reggel hat órakor a legalacsonyabb (átlagosan 36,5 -36,8 között mozog) és délután négy és hat között a legmagasabb, ma már a 37,2-es értéket is normálisnak tekintik. Koraeste azután folyamatosan csökkenni kezd, amíg eléri a legalacsonyabb pontot. "

2015. márc. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenkinek ilen, az 1es valaszolo le is irta,hogy valtozo a nap folyaman ez. Ne stresszelj ezen
2015. márc. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mi volt az az autóimmun. Csak valami annak mondott "kór", vagy bizonyított is volt. Vannak ám érdekes orvosok :) krónikus fertőzés, ami autoimmun tüneteket okoz, simán lehet a háttérben.
2015. márc. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!