Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek az erős izzadás ellen?

Lujzy kérdése:

Mit tegyek az erős izzadás ellen?

Figyelt kérdés
Már nagyon rég óta erősen izzadok. (kb. 14 éves korom óta) Emiatt sokszor érzem magam kellemetlenül. Sok olyan felső van, ami nagyon tetszik, de nem veszem meg, mert nagyon látszik, hogy izzadok. Legyen tél vagy nyár minimum tenyérnyi folt van, a felsőmön ezért sokszor hordok fekete kardigánt vagy nagy pulcsikat vagy olyan felsőt, ami nem érinti a hónaljamat. Sok féle izzadás gátlót kipróbáltam a fújóstól a bioig mindent. De semmi nem használt. Tudom, hogy az izzadás normális dolog és nem lehet megakadályozni. Mások stressz helyzetben izzadnak stb. én, ha felveszek, egy felsőt leülök tévézni 10 perc múlva tenyérnyi folt van. Mit tegyek?

2015. márc. 24. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
2015. márc. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
solutio antisudolica... csodakat tesz. Nezz utana itt is gyakorin.. rengetegen irnak rola
2015. márc. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérd ki a háziorvos tanácsát, hogy hová fordulj, mert az extrém izzadás egy beidegződési zavar, bár lehet hormonális oka is.
2015. márc. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én izzadást felfogó tapaszt használok azokra a felsőkre, amiken meglátszik az izzadás.
2015. márc. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!