Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Őszülés ilyen fiatalon?

Őszülés ilyen fiatalon?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és most, ahogy kezd lenőni a hajfesték, rengeteg világos hajszálat látok. Néhány teljesen fehér, a legtöbb egyelőre inkább nagyon világos szőkének tűnik (pedig soha nem voltam szőke, a természetes hajszínem barna)... 2 hónappal ezelőttig semmi ilyesmit nem vettem észre, most meg már alig van természetes színe a hajamnak, már nem is tűnik barnának. Ez lehet a hajfestéktől, vagy valami betegség állhat a hátterében? Vagy csak simán így jártam és szokjak hozzá? Előtte nem volt semmi ilyen problémám és a családomban se fordult elő soha, hogy valaki ilyen korán őszült volna, létezik egyáltalán ilyen??

Nagyon aggódom, mert nem engedhetem meg magamnak a folyamatos hajfestést, viszont elég nevetségesen fogok kinézni, ha ez így folytatódik... Szóval ha valakinek lenne bármi ötlete, hogy esetleg mi mástól lehet még, nagyon megköszönném, ha megosztaná velem! :(


2015. márc. 26. 02:04
 1/1 anonim ***** válasza:
A hajfestés nem okoz ilyesmit,úgyhogy vagy szőkülsz,vagy őszülsz. Növeszd le a barna festéket,hogy lásd mivel állsz szemben,és ha őszülés,akkor fesd szőkére,abban kevésbé látszanak meg a fehér szálak.
2015. márc. 26. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!