Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek? Nagyon fiatalon...

H* kérdése:

Mit tegyek? Nagyon fiatalon őszülök!

Figyelt kérdés
Már kb 7.es koromban is felfedeztem 1-2 ősz(fehér hajszálat) De mostanra, 3év elteltével, egyre többet találok. Amit látok magamnak, próbálom kiszedni, eltüntetni. 1éve, festettem is a hajam többször is, de nem az ősz hajszálak eltüntetése céljából. De szerintem a festéstől nem lehet, mert ugye előtte is volt már. Ma meg suliban, néznek engem és mondják? Az nem egy ősz hajszál? Megnézték barátnőim, és rengeteg volt a fejem tetején:S Vagy 20-30szálat is kiszedtek. Igazán nem tudom mit tehetnék, de elég kellemetlen, főleg hogy magamnak nem is látom. 16éves vagyok, ennek még nincs itt az ideje! Kérlek, segítsetek.:S Mit tehetnék??

2013. okt. 21. 12:42
 1/6 anonim ***** válasza:
A metróban látok óriásplakátot, ami egy kapszulát hirdet, őszülés ellen.
2013. okt. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne tépkedd ki azokat.
2013. okt. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem fordulj orvoshoz. Valóban nem normális hogy 16 évesen őszülsz.
2013. okt. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Milyen orvoshoz kell ilyenkor fordulni?
2013. okt. 21. 19:45
 5/6 anonim válasza:
Milyen őszülés elleni vitamint láttatok a metró plakátján? Érdekelne engem is!
2014. szept. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mivel a fahéjnak pigment megőrző hatása is van a szervezetben, több szakírás szerint a fahéj-olajas sampon használatával lassíthatjuk az őszülést is.
2015. ápr. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!