Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyire jellemző ez fiatalkor...

Mennyire jellemző ez fiatalkorban?

Figyelt kérdés
pár éve is volt ilyen problémám,de elmúlt magától. amikor sétálok az utcán párperc múlva befeszül a bal vádlim,és bokám. lépni is alig tudok. mikor haza érek,és megnézem akkor kicsit dagadtabb,mint a jobb lábam. okozhatja ezt stressz? mert az utóbbi időben eléggé az vagyok,és régebben aludtam 9 fél 10ig is kb,de az utóbbi időben,6-7 órakor már fenn vagyok. rendszeresen mozgok,nem hagytam el magam vagy ilyesmi. általában amikor boltba megyek,akkor kezd el fájni feszülni,megyek egy emelkedőn is,és általában mikor felérek akkor kezd el feszülni,de amint haza érek elmúlik. 26/F
2015. márc. 26. 09:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is előfordult régebben, de nálam csak úgy random jelentkezett, akkor is, amikor csak feküdtem az ágyon. De egy idő után elmúlt magától, már kb 1 éve nincs vele problémám. 21/F
2015. márc. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!