Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Abbol mekkora problema adodhat...

Abbol mekkora problema adodhat ha peldaul egy boros uveg digohuzoval valo eltavolitasakor apro de tenyleg nagyon apro szilankok kerulhetnek az uvegbe?

Figyelt kérdés
Tea szurovel valo atszures az ilyen eseteknel megfelel?

#üveg #apro szilankok
2015. márc. 27. 09:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem lennék nyugodt még akkor sem! :) Ha minőségi, drága borról van szó, és esetleg ajándékba kaptam akkor max megkockáztatnám, de más esetben nem. Egyébként én nem teaszűrővel csinálnám, hanem valamilyen ruhával.
2015. márc. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kockáztatnék, a szilánkok simán betokosodhatnak a bélbe és ki tudja mit okoznak. Ez csak egy bor.
2015. márc. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Üvegszilánkok (aprók is) olyan belső vérzést okozhatnak, amely akár halált is okozhat. Cipészek, szabók gyakorta nyeltek le véletlenül apró szegeket, gombostűt. A perisztaltika szépen beforgatja a tompa felével, s egészen kivételes eseteket nem számítva távozik.

Az üvegszilánk minden irányból éles, azt nincs hova forgatni.

2015. márc. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mit fúrsz ki dugóhúzóval?? Az üveget? Miért nem a parafadugót? Komolyan nem értem...

Ha dugóhúzóval kiveszed a dugót, persze megy a borba morzsalék, de az csak parafa, nem veszélyes.

2015. márc. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!