Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vernyomasmeres utani fajdalom...

Vernyomasmeres utani fajdalom a karomban?

Figyelt kérdés
Vajon mitol lehet az, hogy amikor elkezdte "pumpalni" a felkarra valo "mandzsettat", nagyon elkezdett fajni a karom, es azota is faj. Olyan, mintha az egyik erem fajna, de tudom, hogy azt nem erezhetem. Valakinek volt valami hasonlo?
2015. márc. 27. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Túl szorosra lett felpumpálva a mandzsetta. Ilyenkor előfordul, hogy utána fáj. Nem kell a mandzsettát szorosan feltekerni a karra, és akkor pumpáláskor nem szorítja nagyon össze a karodat.
2015. márc. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Megfelelő karméretű a mandzsetta? Nem kisebb?


Ha mostanában kezdted mérni, akkor egy ideig ilyen érzés van, ha már rendszeresen méred, akkor megszokod, eleinte én is féltem a szorítástól és utána úgy éreztem fáj a karom, de ez elmúlt egy idő után.

2015. márc. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Amiota az eszemet tudom, merem, mert vesebeteg vagyok. Rutinszeruen csinaltam mindent, nem hiszem, hogy tul szoros lett volna (de elkepzelheto). Azert lehet, hogy bekenem egy kis phenylbutazonnal. Eleg gyakran vannnak begyulladva a venaim, ahhoz hasonlit (de tudom,hogy ennyitol nem alakul ki semmilyen gyulladas).
2015. márc. 27. 14:50
 4/5 A kérdező kommentje:
Termesztesen koszonom a valaszokat!
2015. márc. 27. 14:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor most neked is lehet, hogy kicsit jobban felpumpált, néha nekem is van ilyen érzésem, amikor sokáig pumpál a mérő, volt hogy le kellett állítanom, mert csak pumpált, pumpált és szorított, és újra indítottam a mérést.


Amúgy el fog múlni ez a rossz érzés egy idő után.

2015. márc. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!