Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 3-4 napja észrevettem, hogy...

3-4 napja észrevettem, hogy ha "sokat" mozgok és megállok akkor hirtelen felmegy a lázam majd kb.30perc mulva visszaesik a normális hőmérsékletre. Vajon mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Elég aktív életmódot élek, rendszeresen végzek testmozgást, nem vagyok beteg, és eddig nem voltak ehhez hasonló tüneteim. A láz mellé társul még a jellegzetes ízületi fájdalom is. A láz nem csak sportolás után jelentkezik, hanem egyszerű egész napos sétálgatás után is. A test hőmérsékletem ilyenkor 38 fok körüli és kb. 30 perc ( vagy kevesebb idő ) mulva visszaesik normális 36,2-re.

2015. márc. 27. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ízületi fájdalmad lázzal együtt jelentkezik, akkor nem ártana egy kivizsgálás, vérkép, menj el a háziorvoshoz.
2015. márc. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Tervbe vettem a háziorvost is, de nem szoktam rögtön az orvoshoz fordulni. Legkésőbb kedden elmegyek hozzá.
2015. márc. 27. 17:20
 3/3 anonim ***** válasza:
elmennék neurológiára is a helyedben, de izibe.
2015. márc. 28. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!