Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek túlzott izzadás ellen?

Mit tegyek túlzott izzadás ellen?

Figyelt kérdés

Már nagyon idegesít, hogy soha semmit nem tudok csinálni miatta és ha napos idő van ki se teszem itthonról a lábamat mert nagyon gáz. Használok dezodort és fürdök is normálisan, de izzad a hónaljam, hátam, hasam, combhajlatom, térdhajlatom... egyszóval az egész testem, ezért nem merek itthonról elmenni nyáron. Azért rossz mert már jön a jó idő megint és suliban is a legnagyobb melegben is pulcsi van rajtam, a többiek meg csak hülyének néznek de ha leveszem akkor meg vizes a pólóm. Nagyon zavar már. Mit tehetnék?

18/L


2015. márc. 27. 18:19
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és ez évszaktól függetlenül működik, ha kimelegszek a mínuszokban, akkor is így nézek ki. Szaga viszont hálistennek nincs.
2015. márc. 27. 18:21
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet stresszes izzadás is, de pl hormonprobléma is, ki kell vizsgáltatni az okát, menj el a háziorvoshoz.
2015. márc. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem a solutio antisudorica szer segített. Próbáltad már?
2015. ápr. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, próbáltam már. Egy ideig használt de aztán immunis lettem rá :(
2015. máj. 9. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!