Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tenyérizzadás ellen mi a...

Tenyérizzadás ellen mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Általában akkor jelentkezik,amikor több ember előtt meg kell szólalnom,pl.bent vagyok az egyetemen és olyan óra van,ahol nekem kell beszélnem több ember előtt,vagy idegenekkel találkozom,vagy tudom,hogy majd kezet kell fogni valakivel,és ezen kezdek el aggódni,és ettől még jobban izzad a tenyerem.Tisztában vagyok vele,hogy ez szorongás miatt van,mert nem bízom magamban eléggé.

Próbáltam mér a Solutio Antisudoricát,nem használt,illetve egyszer próbáltam Frontint is beszedni,de ez sem segített,és nem is akarok erre gyógyszert szedni.Egyébként "stressz helyzeten" kivül mindig csontszáraz a kezem.


Hallottam már az injekciókról,de az nagyon drága,sajnos nem tudnám kifizetni.


2015. márc. 27. 21:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyből a solutiót ajánlottam volna, 1 hétig használtam folyamatosan és elmúlt. Most már csak heti 2szer használom, én hónaljban is izzadós voltam, ott is használt, csak az a lényeg, hogy ne borotválkozás után, mert akkor nagyon csíp.
2015. márc. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!