Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől zsibbadhat a kezem,...

Mitől zsibbadhat a kezem, ujjaim, és fájhat? Lentebb leírom! ˇˇˇ

Figyelt kérdés

Állványozócégnél dolgozom, nagyon nehéz elemeket kell feltermelni egész nap a magasba, és előtte közel 1 évig nem csináltam semmit. Itt két hónapja vagyok, és azóta egyre jobban előjött a végtag, és ujj zsibbadás, pár napja például folyamatosan el van zsibbadva a bal hüvelykujjam, és akármit csinálok nem múlik. Éjszaka sokszor arra ébredek, hogy a vállamtól a csuklómon át az ujjaim végéig kegyetlenül fájnak a csontjaim, izületeim. Ha valamit megfogok, előfordul kattogás szerű (inkább érzés) nem hang, és végigfut a karomon tenyér - csukló részén egy erős tűszurkáló érzés, mitha ugrálnának az inak, porcok vagy nem tudom... (28 éves / F.)

Mi lehet ez? Esetleg idővel elmúlhat? Kezelni kéne?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. márc. 28. 23:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Megerőltetés, inak meghúzódása. Pihentetni kellene legalább egy hetet. Ha nagyon fáj, akkor el kellene vele menni a háziorvoshoz, aki ad beutalót a reumatológiára. Vagy vegyél a gyógyszertárban pont erre valók krémet (mondd el, mi a probléma), ezek elég drágák (2000 forint körüliek), de átmenetileg megéri, mert ez is szokott használni.
2015. márc. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2015. márc. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!