Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha véletlenül megiszok 15 g...

Ha véletlenül megiszok 15 g (fél zacskó) citromfű teát, lehet tőle bajom?

Figyelt kérdés

Menstruálok, nagyon durva depresszióm van. Most ittam egy pohárral, megnyugtatott, de úgy érzem jól esne még egy. Nem tudom mennyit fogok inni az este, addig akarom, amíg normális állapotba (vagy aközelibe) nem kerülök. Túlzásba sem akarom vinni. Ha egy fél zacskóval megiszom, az sok? Lehet tőle bajom? (Egy normál adagnak 2-3g-ot ír, kb 4g-ot ittam eddig.)

Mit lehetne még tenni a depi ellen (filmet nézek, barátokkal vagyok, nevetek, de nem elég)?



2015. márc. 29. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Tanulj meg meditálni. A meditáció lenyugtat, pihentet és lelki erőt ad. Csináld végig ezt a 30 perces meditációt minden nap legalább egyszer, és most kezdj hozzá, meglátod, használni fog: https://www.youtube.com/watch?v=c9JtaSCIdLs
2015. márc. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%

Hogy lenne véletlen.l, ha te készíted el???

Másrészt, ez nem depresszió, csak hiszti.

2015. márc. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Férfi vagy 2-es? Nem hisztizek! Két db olyan gyógyszert kellett bevennem, amiben darabonként fél évre elég hormon van. Nem jó kedvemből tettem, hanem orvos írta fel! Viszont azóta nagyon durván felerősödtek a menstruációm közbeni tünetek. Sokszorosára! Az elmúlt kb három hónapban egy hét alatt - menstruáció - egy doboz MagneB6-ot szedtem be. Most éppen az nincs itthon. Orvoshoz is el fogok menni - mivel hónapok óta tart már a dolog -, de addig nem bírom elviselni.
2015. márc. 29. 22:48
 4/5 A kérdező kommentje:
Kérem csak az írjon, aki válaszol is a kérdésre. Azért írtam ide, mert választ szeretnék, nem magyarázkodni vadidegeneknek.
2015. márc. 29. 22:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Véletlenül valóban nem lehet, ha te készíted. Viszont az sok, fogalmam sincs, hogy lenne-e bajod tőle, de szerintem ne próbáld ki. 3 bögre elég egy nap (egy-egy bögre kb egy ek citromfű)
2015. ápr. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!