Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Érdemes-e elkezdeni a leszázal...

Érdemes-e elkezdeni a leszázalékolást?

Figyelt kérdés

Történt 1995 környékén, hogy munkahelyi balesetben megroppant a derekam. Egyszer ezt úgy magyarázta nekem egy orvos, hogy a gerincoszlop belecsúszott a keresztcsontba. A baleset után 1 évvel mentem orvoshoz, amikor is 2 hónapig folyamatosan táppénzen voltam, majd saját felelősségre visszamentem dolgozni.

A fájdalmam nem enyhült, hol jobban vagyok, hol mozdulni sem bírok. Idő közben sikerült felszednem 40kg-t, ami szintén nem tesz jót a derekamnak.

2 orvossal beszéltem, egy Reumatológiai vizsga előtt álló általános orvossal, aki szerint ennél kevesebbért is százalékoltak már le embert, és a körzetimmel, aki azt mondta, hogy a diplomáját hajlandó rátenni, hogy ennyiért nem fognak csökkent munkaképességűnek nyilvánítani, de ha szakorvos javasolja, ő aláírja a szükséges papírokat.

Szerintetek van értelme elkezdeni, vagy fennáll az esélye, hogy kiröhögnek, teljesen hülyének néznek a bizottság előtt?

Sajnos a tízen évvel ezelőtti orvosi papírjaim elvesztek, ezért csak új vizsgálati eredményekre tudnék hagyatkozni, ami nem biztos, hogy túl szerencsés lenne, viszont ha a jelenlegi munkahelyem megszűnik, esélytelen vagyok a munkaerő piacon 130 kilósan, és a hátfájás miatti kisebb munkabírásom miatt.

Ha nem sikerül a nyugdíj, ki tudja, hogy mi lesz velem hosszú távon :(


2010. febr. 18. 07:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos lehet ezzel ténxleg nem fogna leszázalékolni.100% osra biztosan nem.....

Apumat 6 év után úgy százalékolták le,hogy 2x mütötték a szívét,és me´g akkor is azt mondták,hogy munkaképes.Aztán jött a pacmaker......Csak azután 1,5 évre százalékolták le.Nagyonsokat kínlódott,és egyszerüen majdnem hogy elküldték.E`s így is elözször 50 et kapott,a 100% ot 3 év múlva.Pedig egy kaszát nem tud felemelni.....


Próbákj meg lefogyni,kevesebb evés,diéta,salik.....Azért próbálj mozgásban maradni.

Sajnálom ami veled történt.

2010. febr. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szia! ki nem röhögnek, alaposan megvizsgálnak, még a fogaidat is megnézik, majd kb 3 hét múlva értesítenek, hogy dolgozz tovább nyugodtan.

én is több , mint 15 éve kínlódok a gerincemmel, folyamatosan fájdalomcsillapítókat szedek, ezernyi kezelésen vagyok túl, amik lószart sem érnek.56 évesen

nőként megpróbáltam a leszázalékolást és hát nem sikerült.rám is csak jönnek a kilók, ali g bírok mozogni

a fájdalomtól , de ki kell várnom az öregségi nyugdíjat.

ja és több, mint 40 évi munka után.

vannak ismerőseim, akik magas vérnyomásssal, migrénnel,

csuklóizeleti fájdalommal évek óta víg rokkantak és röhögnek a markukba.de ők tudták a módját, hogy lehet elérni a leszázalékolást....

sajnos azt kell, hogy mondjam ne reménykedj.

de azért próbáld meg, a munkahelyednek nem kell tudni róla, hogy elindítottad a folyamatot.én sem avattam be őket.

üdv.

2010. febr. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!