Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi idö alatt szárad ki...

Mennyi idö alatt szárad ki egy 14 év körüli ember, ha nem iszik enni is csak sót eszik hogy minél hamarabb kiszáradjon?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 1. 22:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen rossz öngyilkossági mód!

A környezetétől függ a sivatagban reggeltől másnap reggelre akár, havas hidegben előbb fagysz meg!

Magyarországon én 3 napig nem ettem nem ittam mert nem kívántam akár embertől függően minimum 4 nap de csak azért mert eszik sót nélküle lehet kevesebb lenne és max 7 nap csak mert eszik sót ez is só nélkül kevesebb!

Az infúzió sós víz!

Ha rengeteget mozog eddz akkor lehet csökkenteni a kiszáradást de mivel eszik így elhagyható a víz ha gyümölcs van az étrendben! Étcsokival-tortabevonóval lehet stabilizálni a székletet hogy kevesebb vizet veszítsen! De ha mechanikai sérülés éri akkor 1dl/perc is lehet a száradás ez 3l halált okozz! (Vérveszteség)

Az az ember nézzen magába több esze is lehet a vizek országában mert 3 óra alatt víz közelébe ér az ország bármely részéről bárhova!


A kérdésedre választ adtam és most jön a hegyibeszéd!


Ne akard kiszárítani magad mert nagy dolgokra vagy hivatott! Gondolj bele ha vizet vinnél magaddal és megszöknél- akkor keresne e az akinek kellesz?

Este hideg van takarót a táskába reklámszatyorba!

Ha gondod van a szüleiddel menj be a rendőrségre és kérj segítséget de mond el az igazat és ha tényleg sanyarú a sorsod egy hét múlva akár az új számítógépeden nézheted a PS-edre a játékokat egy finom ebéd után!

Mert a mai jogrendszer ezt teszi lehetővé! Aztán foci a kertben és este közös tv!

Ha tanács kell privátban tegyed!

2015. ápr. 2. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Nincs sanyarú sorsom, bennem van a hiba.

2015. ápr. 2. 11:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Hiba az mindenkiben van. Attól vagyunk emberek.
2015. ápr. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!