Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért hullik a hajam? Lehet...

Miért hullik a hajam? Lehet valamilyen vitamin hiány az oka? Mit tudok tenni ellene?

Figyelt kérdés

20/F

Régen állandóan volt rajtam sapka nyáron is.

2 éve próbálok minél többet sapka nélkül lenni ami azt jelenti hogy tavasztól őszig nem is hordom csak télen.

Naponta 3-4-5 órát vagyok a szabadban.

1 éve cigizek hétvégente (heti fél doboz)

Head&Shoulders-el mosok hajat mióta hajat mosok :D

Zöldséget gyümölcsöt próbálok odafigyelni hogy legalább hetente egyszer egyek.

Min kell változtassak hogy megálljon a hajhullásom?


2015. ápr. 2. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Legjobb lehetöség erre ha lenyirod és utána megint lenyirod és megint...(havi 1szer)

Ennek köszönhetöen sürüsödik a hajad és erösödik majd!

2015. ápr. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Okozhatja stressz , ásványi anyag és víz hiány is . Az egyoldalú táplálkozás és a só cukor többlete is gond . A heti egyszeri zöldség gyümölcs kevés , napi egyszer érdemes enni legalább . Nyers hagymafélék , dióbél , fűszer paprika , növényi kivonatok segítenek . A reklám hajsamponok vegyszerek többnyire .
2015. ápr. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet vitaminhiány is, zöldségekből a szükséges mennyiséget ma már sajnos nem lehet pótolni. Az emberiség jelentős hányada vitaminhiányos. Ha elkezdesz rendszeresen multivitamint szedni, azzal nem lőhetsz mellé, akkor sem, ha a hajhullást nem ez okozza esetleg.
2015. ápr. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én azt ajánlom, hogy csináltass teljes vérképet, menj el vérvételre. Nekem pl akkor derült ki, hogy a vashiány miatt hullott a hajam. Azóta rendbehozta a vaskapszula. Amúgy szedj rá sok B vitamint, folsavat és halolajat. Ezek mind nagyon jót tesznek a hajnak.
2015. ápr. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!