Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 6,4%-os testzsír már nem...

6,4%-os testzsír már nem egészséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az lenne a kérdésem, hogy ez mennyir jó vagy rossz. A középiskolákban bevezették ezeket az új mréséeket, és 6,4es testzsírt állapított meg. A táblázatban nem vagyok benne, hiszen az 7%-tól kezdődik. Rendszeresen járok edzeni, 68kg vagyok és kb 177cm magas

18/f



2015. ápr. 3. 15:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Túl szálkás, kevés a tartalék tápanyagod.


De ennél nagyobb bajod ne legyen sosem, ehetsz többet..


Amúgy nyugi, biztos hogy pontatlanok a sulis mérések, csak alibi fa@szságok mint oly sok minden.

2015. ápr. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem nem baj, nálunk is mértek ilyet. Osztályban volt 2%-os srác sőt másik osztályokból olyan is(nem is egy) ahol az a mérőcucc nem is mutatta, olyan kevés volt a testzsír...
2015. máj. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azért mérnek 2%-os testzsírt, mert az elektromos impedancia elven működő műszer testzsír mérésre alkalmatlan.
2015. máj. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!