Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vízhólyag helyén heg, mit...

Vízhólyag helyén heg, mit lehet tenni vele? 17F

Figyelt kérdés
Kb 3 hónapja korcsolyáztam, és mindkét oldalon feltörte az achilles-emnél elég csúnyán a korcsolya, lejött róla a bőr is és vérzett. Ezután egy hétig alig akart gyógyulni, persze végig fertőtlenítettem, kötöttem stb. Utána varasodott, de mindkét oldalon lejött róla félig egyik nap, ugyhogy inkább leszedtem. Ezután látszott persze a helye, de teljesen elfeledkeztem róluk, most pedig észrevettem hogy még mindig lilas-barnás, jól látható folt van a helyükön... Van ötletetek hogy tüntessem el ezeket? Vagy már késő, és ott lesznek örökre?

2015. ápr. 5. 10:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez most már feltehetően csak a vastag, elszarusodott bőr, ami a természetes kopással fog elvékonyodni, persze csak abban az esetben, ha ott további erős helyi nyomás nem éri.
2015. ápr. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A bőröm teljesen ép, nem emelkedik ki vagy ilyesmi, ha kicsit megmasszírozom ezt a pontot akkor egy kis ideig sima bőr színe van, de utàna megint "elsötétül".
2015. ápr. 5. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!