Kezdőoldal » Egészség » Allergiák » Viszket a bőröm. Egy pár...

Viszket a bőröm. Egy pár helyen, pl. ujjak között néha vízhólyag szerű kiütéseim vannak, de leginkább ott viszket ahol nincs is semmi, miért?

Figyelt kérdés

belemegyek a meleg/forró vízbe, egyből viszketni kezdek egy db.-ig, és utána nagyjából elmúlik.. meg reggel amikor kelek fel akkor is viszketek pár helyen, pl. combomnál, lábfejemnél, kezemnél, alkaromnál, hasamnál, szinte majdnem mindenhol. Használtam ilyen száraz bőr elleni krémet, ami szerint hatásos meg blablabla.. de nem akar elmúlni, pár helyen vannak ilyen bőrkeményedések, és most kezd normálisan visszaállni, de nem értem.. mi lehet ez? ekcéma? vagy mi? már idegesít hogy ennyit vakarózok!

Mielőtt beszólna valaki, FÜRDÖK ÉN RENDESEN!



2014. nov. 30. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
bőrgyógyászat
2014. nov. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kösz.. ezzel most nem lettem előbbre.. ott voltam, felírtak nekem egy krémet.. és nem lettem vele előbbre
2014. nov. 30. 23:30
 3/7 anonim ***** válasza:
feltehetőleg ekcéma.
2014. dec. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
".... de leginkább ott viszket ahol nincs is semmi..." Picit ezt kifejtenéd?????
2014. dec. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Az ördög a belekben lakozik" - monta volt már az öreg Hippokratész is. Az én tippem a vékonybél. Elsősorban a táplálkozásodat lenne érdemes megvizsgálni és az immunitásodat is megjavítani.

A kenceficék csak eltusolják a problémát.

2014. dec. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

az igaz, hogy nem eszek normálisan, naponta alig eszek valamit. ez miatt lehetséges?


"leginkább ott viszket, ahol nincs is semmi" hát ezt úgy értem hogy nincs ott semmiféle kiütés,pöttyök vagy akármi csak érzem hogy ott viszket

2014. dec. 1. 12:35
 7/7 anonim válasza:
én ugyanígy vagyok már több éve, eddig mindig csak télen jött ki és azt hittük, hogy a hideg miatt meg, hogy egész nap takarja a ruha a bőröm felületét és emiatt viszket. múlt héten viszont megfigyeltem, hogy amikor csokit ettem aznap éjjel rettenetesen viszketett mindenem és azóta ezt tesztelem. figyeld meg te is, hogy milyen étel hatására kezd erősödni a viszketés...
2014. dec. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!