Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megrázott az áram, és a kábel...

Megrázott az áram, és a kábel helyén, a két végénél, ott ahol a kezemhez hozzá ért, két pici vízhólyag keletkezett. Nagy a baj?

Figyelt kérdés
2010. nov. 6. 13:46
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
normális. azért ha lehet pár napig ne vezess, és figyelj oda mindenre 2x jobban
2010. nov. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 Dr. Dav ***** válasza:
Szerintem nem lesz baj, de nem ártana megfigyelésre bemenned egy kórházba.
2010. nov. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Vérrögöt is csinálhat 1 jól sikerült kóbor áram.

18/F

2010. nov. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!


Ez az eset a jobb kezemmel történt...

Nem hárított vissza a bütyköléstől, ugyhogy folytattam... A számítógép tápegységének szerelése közben most a jobb kezemet rázta meg, pedig ki volt húzva a konnektorból! Biztos kóboráram... de ez nem fáj annyira mint a másik, viszont éreztem, hogy átment a szívemen. Többet ma már nem nyúlok semmi ilyenhez..! de igaz nem halok bele?!?!

2010. nov. 6. 15:17
 5/28 Dr. Dav ***** válasza:
Hol távozott az áram, hol voltál földelve? Én azért ajánlanám, hogy menj be egy kórházba és feküdj be 24 órás megfigyelésre... Ott minden készenlétben van, ha esetleg valami baj lenne. Szerintem nagyon megéri.
2010. nov. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Lehetett volna annyi eszed, hogy tápegység szerelése ELŐTT kisütöd a kondenzátorokat...
2010. nov. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
A földön ülve rázott meg... De szerintem tényleg nem lehet olyan nagy a gond, mert egyik ismerősöm épp most mesélte, hogy egyszer úgy rázta meg az áram, hogy napokig egy hatalmas nagy piros csík jelezte az eset megtörténtét végig a kezén. Ő nem is szólt senkinek, semmi baja nem volt, csak sokáig zsibbadt a keze... ez kb 1.5 évvel ezelőtt volt, és még ma is él :) a kondenzátorra meg nem is gondoltam :D... Köszönök mindent!
2010. nov. 6. 21:13
 8/28 anonim ***** válasza:

Főnök mindenesetre nem lehetsz.

Nem vagy jó vezető...

2010. nov. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
:D
2010. nov. 6. 23:29
 10/28 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, hogy rázott meg, az áramütés 48 órán belül szívritmuszavart okozhat. Menj be az ügyeletre, kell egy EKG. A hólyag égési sérülés, ha kicsi, nem baj. Fenistil jó jó, vagy más, égésre használható krém.
2010. nov. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!