Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A szuzhartyat latja a nogyogyasz?

A szuzhartyat latja a nogyogyasz?

Figyelt kérdés

Megnezett, de utana tobbszor is kerdezte hogy szuz vagyok-e (anyukamat is), ezek szerint nem latta. Szerintem egy nőgyógyász latja, mert azert nincs annyira belul. Szoval latszodnia kene.

16/l



2015. ápr. 6. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Látszik simàn. Pedig én nem vagyok nőgyógyász.
2015. ápr. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy valamiért nincs szűzhártyád. Van aki anélkül születik, meg olyan is, akinek csak az első gyerek születésénél szakad át. Vagy az előbbibe tartozol, vagy már átszakadt, csak nem tudsz róla.
2015. ápr. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Valszeg azért kérdezte mert kíváncsi volt anyud tud-e a szexuális életedről vagy nem szakadtát teljesen.
2015. ápr. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy látja, de a szüzességedet akkor veszíted el, ha együtt leszel egy fiúval, ha a szűzhártyád már nincs meg, mert mondjuk tampon, vagy valamilyen sport miatt átszakadt, akkor már nincs meg a szűzhártyád, de attól még szűz vagy.

Tehát ha még nem voltál fiúval, de megkérdezte a nőgyógyász, akkor valószínűleg nincs meg a szűzhártyád és azért kérdezte, hogy élsz-e már nemi életet, tehát erre irányult a kérdése, mert akkor esetleg indokolt lenne mondjuk egy rákszűrés vagy ilyesmi. Vagy esetleg akkor felmerült benne a kérdés, hogy ne írjon-e fel fogamzásgátlót.

2015. ápr. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2015. ápr. 6. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!