Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet még tenni valamit?

Lehet még tenni valamit?

Figyelt kérdés
Kis korom óta bokasüllyedésem van. Voltam ortopédián kétszer is és írtak fel talpbetétet. Anno mindig könyörögtem anyáméknak hogy váltsuk ki, de sose volt rá pénz (persze minden másra igen...) szóval ők addig ígérgették, amíg elfelejtődött. 19 vagyok. Van egy kis félretett pénzem van értelme venni? Vagy már felesleges? Örökké így maradok? Egyébként az egész tartásom szörnyű, a hátam is fáj, ha sok ideig nem tudok leülni. Köze van a bokasüllyedéshez?

2015. ápr. 6. 23:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, köze van a bokasüllyedéshez a hátfájás. Amint lesz egy kis megtakarított pénzed, váltsd ki a betétet, hátha segít a használata. Egyébként elég fura, hogy anyukádék nem értik meg, hogy ez neked egy fontos dolog az egészséged érdekében. Lehet, hogy a végén nem fog használni semmit, de meg kell próbálni, hátha mégis használ. Ha nem próbálod ki, akkor véleményt sem tudsz mondani a betétről.
2015. ápr. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!