Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez a baj?

Mitől lehet ez a baj?

Figyelt kérdés
Mostanság szinte minden nap előfordul az, hogy puffad,görcsöl a hasam. Néha előfordul, hogy alig bírok kiegyenesedni, vagy hogy megfájdul a vállam is. Gondoltam rá, hogy felkeresem a háziorvosomat, de ismerve őt, nem nagyon ásná bele magát valószínűleg, hogy meglelje a bajt, esetleg írni valami emésztés segítőt vagy görcsoldót...

2015. ápr. 7. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódni, a háziorvosnak nem is kell áskálódnia, ad egy beutalót a gasztroenterológiára, és kész. Bár előtte valószínűleg egy nagylaborra fog beutalni.
2015. ápr. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze azt sem értem, hogy miért lenne jobb a gyakori, mint egy orvos?
2015. ápr. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hátha van más akinek ugyanez a problémája és tud tanácsot adni, vagy ajánlani konkrét személyt akihez fordulhatnék.
2015. ápr. 7. 18:31
 4/9 A kérdező kommentje:
Gasztroenterológián mit fognak csinálni, mire számíthatok?
2015. ápr. 7. 18:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Vérképet csinálnak, majd hasi ultrahangot. Ezután gyomortükrözést.
2015. ápr. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. És a tükrözés minden esetben szükséges? Lehet esetleg azt altatásban?
2015. ápr. 11. 20:22
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos nekem is hasonló gondom van, háziorvost kihagytam, egyenesen magándokihoz mentem. Volt már mindenféle vizsgálatom, de eddig minden negatív, teljesen el vagyok keseredve :'(

Igen, gyomortükrözést is csinálnak altatásban, nem kell félni, előtte 6 óra éhgyomor, de semmi para, bemész szuri kézfejbe és a következő kép, hogy már a dokival beszélgetsz, hasonló "alsó" tükrözésnél is. Utolsó képem, hogy belép a doki, az első pedig, hogy felöltözve ültem a folyosón :)

Nem tudom mi történt a vizsgálóban, de nem is akarom tudni, ez így pont jó.

Én addig is próbálkozok depankrinnal meg degasinnal hátha segít.

Jobbulást!

2015. ápr. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy írtál! Megkérdezhetem, hogy magándokinál mennyibe volt vizsgálat?
2015. ápr. 27. 17:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Gyomor 22, alsó 30-35.
2015. ápr. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!