Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Magnézium hiány?

Magnézium hiány?

Figyelt kérdés
Magnézium hiánytól lehet hogy hajnalban arra ébredek hogy a jobb kezembe beleállt a görcs? Volt mikor a lábfejembe, de legtöbbször a karomba szokott görcs állni. Mitől lehet? Ásványvizet iszok (theodora, nestlé aquarel)így is lehet magnézium hiányom? Ha attól van mit szedjek rá?

2015. ápr. 7. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:

A magnezium nagy része izmokban van. Barmilyen izomgorcsot tapasztalsz az általában magnezium hiány.


Én a magnesolv granulatumot ajanlom, nagy dózisú és napi egy kell belole kuraszeruen 4-6 hétig.


Én visszaeső vagyok, kérdezz nyugodtan, enyhe magnezium hiánytól a legsulyosabbig barmit tapasztaltam mar.

2015. ápr. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ásványvízbe is van magnézium így is lehet hiányom? Nem tudom magam túladagolni magnéziummal?
2015. ápr. 7. 22:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha fölösleg van, akkor először feltöltődnek a raktárak, aztán jönnek a tünetek:

[link]

2015. ápr. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy az ásványvíz elég magneziumot tartalmaz. Olyan 350 mg-ra van szükség napi szinten. Stressz pedig hatalmasat dob rajta, 400 mg is szükséges lehet.
2015. ápr. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyébként túl lehet adagolni de ennyitol nem. Fejfájás a vezető tünete. Utána jön a nehézlégzés és szívverés kimaradasok, mivel a magnezium lassítja a szívverést.
2015. ápr. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!