Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Be van dugulva a mindkét...

Kedves97 kérdése:

Be van dugulva a mindkét fülem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
egy hete kezdett el fájni a fülem kis hólyagok voltak benne, kiszúrták, meggyógyult egy ideig folyt aztán pár napja elmúlt (közbe 2 naponta jártam fülészetre) mondták hogy nyugodtam melegítsem, 2 napja megint visszamentem orvoshoz a bal fülembe most gombás hallójárat gyulladást állapítottak meg aztmondták ezért van bedugulva, kaptam rá canesten cseppet, ma fújt a szél és a jobb fülem bedugult (amivel már semmi probléma nem volt) most belülről hallom h levegőt veszek h dobog a szivem, mindent, hiszen mindkét fülem be van dugulva, majd csak jövőhéten kell visszamennem orvoshoz, mit tegyek h legalább a jobb fülem kiduguljon?

2015. ápr. 9. 15:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne várd meg a jövő hetet, menj el holnap az orvoshoz.
2015. ápr. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!