Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hétfő óta fáj mindkét fülem...

Nika..! kérdése:

Hétfő óta fáj mindkét fülem be van dugulva és amikor nyelek bele hasít! Szerintetek mi lehet az oka? Vagy előzőleg valamilyen megfázásról mehetet rá? Valami gyógymódot?!

Figyelt kérdés
2013. márc. 21. 08:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Fülészetre menj el.
2013. márc. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál azt mondta,melegítsem igyak calciumot meg hogy be van gyulladva.
2013. márc. 21. 09:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Biztos tele van gennyel a középfüled (dobhártya mögötti rész), és mikor nyelsz, a fülkürtön keresztül levegő áramlik oda, ami miatt megnő a nyomás, és ez okozhatja a fájdalmat. Nekünk van itthon sószsák, azt szoktuk melegíteni, és a fájós fülre helyezni, eddig mindig használt.
2013. márc. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is próbáltam,a meleg sót! Valameddig használt is de mostmár annira nem.://
2013. márc. 21. 11:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor csináld azt amit az orvos mondott,remélhetőleg pár nap múlva rendbe jössz.

Jobbulást neked !!!

2013. márc. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én is remélem hogy rendbe jövök.!

Köszi! : )

2013. márc. 21. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!