Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A lab, comb formalas mivel...

A lab, comb formalas mivel megoldhato?

Figyelt kérdés
Nem vagyok magas, 160cm vagyok vagy ketto cm minusz, takan ez most nem lenyeg. Nem mondanam, hogy kover vagyok, sot tenyleg nem, tehat nem kell nagy tipp. Csak szeretnem, ha kisebb lenne a combom. Ne erjen ossze, vagy menjen le kicsit. Tehat oke, a combom mindenkepp nagyobb, mint a vadlim, de ne legyek olyan, mint a mesekbe a sult hus, hogy amit megfogsz, az kis vekony, amibe beleharapsz, az meg xxles. Valami edzes tervet szeretnek kerni, vagy hogy ne erjen ossze a labam, de mindenkepp kisebb legyen. Ertitek?:(

2015. ápr. 9. 16:03
 1/1 anonim válasza:

Szia.:)

Csak annyit tudsz tenni ,hogy sokat futsz( de ne szakadj meg) először amennyi menni fog.majd guggolásokkal.meg sok ki törésekkel.

Nagyon mással nem.Személyi edző vagyok.így ennyit tudok ajánlani.

2015. jún. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!