Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek még menyit növök?

Szerintetek még menyit növök?

Figyelt kérdés
Helló,én Most vagyok 14éves és Juniusban leszek 15éves,és 161cm vagyok :( a szuleim sem tull magasak,anyukám ő 152cm,apukam meg 168cm,ti szerintetek én még menyit növök kb?és estleg létezik olyasmi,hogy ha olyan sportot ccsinálok amiben tudok"nyujtani"és az esetelg rá tesz vallamit a növekedésemre?vagy valami olyan táplálkozás,vagy bármi ami rá tesz egy kicsit is,hogy jobban nöjek?Köszönöm a válaszokat előre is :)
2015. ápr. 9. 16:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, az úszással eltudod érni a csontjaid folyamatos növekedését. Az a fontos, hogy étkezzél rendszeresen, naponta 5x, és kalciumban dús ételeket fogyassz. Meg a baszketball is segít. Minden jót :)
2015. ápr. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Illetve, kosárlabda.
2015. ápr. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) esetleg még egy olyan étel rend,amiben azé sok kalciumvan,az milyen fajta étel????zsiros étel?cukros étel???
2015. ápr. 9. 21:10
 4/6 anonim ***** válasza:
Lány vagy, vagy fiú vagy? Mennyi a súlyod? Nos ami cukros ételeket illeti, azokat ne igazán fogyaszd, ha lehetséges. Ha hanyagolod a cukros ételeket (édességek, sütik,torták, fehér kenyér,kalácsok, cukorkák) akkor felgyorsul a metabolizmusod, ami annyit jelent, hogy könnyebben fogja tudni a kalciumot és a többi ásványi anyagot felszívni a szervezeted és a növekedés is esélyesebb. Sok zöldséget egyél, és igyál meg mindennap 2 liter vizet. Ilyenkor már garantált a sejtmegújulás a csontjaidban. A kalcium pedig a tejben található, sajtokban, és elárulom, ami nagyon hatékony, az a kókusztej , azt hiszem lehet is venni valamilyen bio boltban. A hagyományos boltokkal az a baj, hogy nagyon sok olyan terméket árulnak, amelyekben káros vegyi anyagok vannak, meg ízesítőszerek, ami szintén gátolja a metabolizmusod gyorsaságát. Az alvásra is figyelj oda, éjfél előtt, de már maximum fél 11-kor térj alvásra, és reggel pedig 6 körül kelj fel. Aztán, ahogyan jól esik, vagy hétköznap délután, vagy szombat,vasárnap délelőtt úszol egyet, vagy kosárlabdázol. Ha bármilyen kérdésed van, nyugodtan írj, én szívesen segítek.
2015. ápr. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen egyébként Fiu vagyok :D uszni pont nem tudok :D meg az idő se kedvez, kosár labdám az nincs,de van sulyzóm,biciklim :D esetleg az jó lesz??és kb menyit kel meg inni aból a kókusz tejből?hány litert??????? és köszi szépen,hogy segiteni akakrsz nekem :)
2015. ápr. 10. 10:09
 6/6 anonim ***** válasza:
Öt évvel később, milyen magas lettél?
2021. ápr. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!