Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáj, ég a húsom, ha...

Miért fáj, ég a húsom, ha fekszem, hosszabban ülök?

Figyelt kérdés

Mit tudnátok ajánlani? Mitől van? El fog múlni egyáltalán?

Nem vagyok sem kövér, sem sovány, "csak" 70 éves nő. Nem bírok - hosszan - sem ülni, sem feküdni, mert úgy érzem NYOMÓDIK, ÉG a húsom, nem írhatom azt hogy az izmom :-).

Állandóan kenegetem mentolos kence-ficével, bedörzsölöm, masszírozom. Nem esik jól a fekvés, ülés.


2010. febr. 20. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez furcsán hangzik. Arra gyanakszom, hogy esetleg elsorvadtak az izmok a kevés mozgástól, és az alatta levő képletek nyomódnak, a csonthártya vagy az idegek. A masszírozás enyhíti a fájdalmat?
2010. febr. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem egy 70 éves nő, akinek ráadásul nem tud hosszan ülni és feküdni az miért várja ezen az oldalon az okos válaszokat, ahelyett, hogy elmenne dokihoz. Ja és mire begépelte ezt a sövegett, nem kezdett el fájni a húsa? Sztem ez kamu kérdés.
2010. febr. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Előző vok. Azt meg már végképp nem értem, hogy honna tud smiley-kat is írni...
2010. febr. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mint látod, tud, sőt veled ellentétben azt a szót is le tudja írni, hogy "vagyok". Miért ne tudhatna? Meglepődnél, ha egy hetvenéves kihívna téged egy kis szellemi vetélkedőre, hogy ki mit tud.
2010. febr. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyébként utánanéztem, a smiley-t 1982-ben találták föl, majdnem harminc éve. Kedves 14:52, te már a világon voltál akkor?
2010. febr. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kételkedőnek: nem tételezi fel, hogy 70 évesen

használom az internet adta lehetőségeket.

A kérdésem nem volt KAMU. Az eszem a helyén van, csak a tagjaim rendeltenkednek. Elmegyek orvoshoz, csak nem gondoltam, hogy ez IS rá tatozik.

Köszönöm mindenkinek a választ.

2010. febr. 20. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!