Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miert viszket a fenekem?

Miert viszket a fenekem?

Figyelt kérdés
Estenkent nagyon viszket a fenekem. Olyan fel hat-hat korul szokott elkezdodni a viszketes. Miert? Nagyon zavar.

2015. ápr. 15. 21:01
 1/4 anonim válasza:
hallottam mar olyat, hogyha valaki ferges akkor viszket a feneke, szoval lehet az.
2015. ápr. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia.ez,utal belferegre.Nekem is volt.Szolj a szuleidnek mielott meg,rosszabb,lesz hidd el en sem szoltam egybol es nem erte meg.Kapsz vermoxot fokhagyma is,jo.keress ra neten.Ha a vegbelnyilasod viszket fokepp.Hany eves vagy?Nezd meg tukorbe kameran akar hol latsz-e kis feher mozgo gilisztat
2015. ápr. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy en felek az ilyen fergektol meg ilyenektol. Es ha nem vagyok biztos benne hogy belfergem van es eszek foghagymat akkor az nem veszelyes? Amugy 12eves vagyok....
2015. ápr. 15. 22:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Figyelj ez nagyon gyakori fertozes nalunk tobb embernek is volt gyerekorba es ezt barhol barhonnan elkaphattad es a fokhagyma miert lenne veszelyes?Az,ugy is etel.Az jo.De az,is csak egy plussz.Megol par,gilisztat de nem hajtja ki.Kell a gyogyszer.Nezd meg,a kis feneked vagy mondd anyukadnak es ne ijedjetek meg ah orvos,meg nem fog hozzad nyulni csak fel ir egy gyogyszert.Egybol jobb.1 het es kitisztulsz.Ne kinozd magad.Utanna olvastam mikor az voltam sok dologra veszelyes
2015. ápr. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!