Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi baja eshetett a szívemnek?

Mi baja eshetett a szívemnek?

Figyelt kérdés

A múltkor történt egy kis balesetem.

Első alkalommal füveztem és sajnos túl sokat szívtam. Az a gond hogy ez nem is rendes fű volt hanem valami utánzat(gyertyaszagosítóként árulják) Szivem úgyéreztem hogy kb. 3x gyorsabban vert mint ahogy kellene úgy másfél órán keresztül még jól be is pánikoltam ami csak tetőzte az állapotot.Ezután még egy jó pár napig fájt a szivem és erős zsibigó érzést éreztem, aztán egy pár hétig nem fájt. De a valamelyik nap eszembe jutott az eset, erre ujra elkezdett fájni, szorító érzést érzek és mintha kihagyna a szivem. Valami bajom eshetett vagy csak beképzelem? És kérlek ne vessetek meg ezért mert nem tudtam mit teszek..


2015. ápr. 18. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy kell neked. Előbb-utóbb csak kidőlsz ezektől a "fürdő sóktól".
2015. ápr. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szánalmas azzal takarózni, hogy nem tudtad, mit teszel. Dehogynem tudtad ! Bajod feltehetően nem lett hanem a rossz tapasztalat hatására gyorsan kiépült egy reflex, ami már az emlék felidézésekor is elutasítást indukál.
2015. ápr. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igenis hogy nem tudtam, mert azt hittem hogy ez nem annyira veszélyes én mindig ez a dolgok ellen voltam, de végül én is kipróbáltam..
2015. ápr. 18. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!